Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Přerušení dovávky el. energie - náhradní stravování

Z technických důvodů nebude 26. 9. vařit školní jídelna. Pro žáky bude zajištěno náhradní stravování formou balíčku. Při dalším výpadku elektřiny 4. 10. bude zajištěna studená strava, 5. 10. oběd formou balíčku.

Náš tým

Kontakty

 Slavnostní otevření hřiště u Lidového domu

Detail [»]

Ve školním roce 2017/18 mohou žáci využívat nejen atletické hřiště hřiště pod školou, ale i nové víceúčelové hřiště, které nechalo město zbudovat pro žáky i pro veřejnost.

_________________________________________________________________

 

Dne 8. 9. 2017 bylo otevřeno nové víceúčelové hřiště ve Staňkově. Slavnostního zahájení celé akce se ujali pan starosta Alexandr Horák, pan místostarosta Jaroslav Šobr a zástupce firmy, která se postarala o výstavbu hřiště. O této akci přijela natočit reportáž TV ZAK.

Po slavnostním zahájení následovalo fotbalové utkání žáků Základní školy Staňkov pod vedením kapitánů Nica Arrammacha a Pepy Geigera z 9. A. Kapitáni si své týmy sestavili zcela sami ze žáků druhého stupně. Po zápase také poskytli TV ZAK rozhovory.

Posléze se hrálo také volejbalové utkání. Žáci si po sportovním výkonu zasloužili občerstvení, které na ně čekalo v Lidovém domě. Slavnostní otevírání hřiště se velmi vydařilo.

                                                                                                                                             (A. Dudová, S. Kreysová)