Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Přerušení dovávky el. energie - náhradní stravování

Z technických důvodů nebude 26. 9. vařit školní jídelna. Pro žáky bude zajištěno náhradní stravování formou balíčku. Při dalším výpadku elektřiny 4. 10. bude zajištěna studená strava, 5. 10. oběd formou balíčku.

Náš tým

Kontakty

 Školní a okresní kolo soutěže Rubikon

     Po několikatýdenní přípravě se 18. 3. 2010 sešli soutěžící ze 7. až 9. ročníku v podkroví školy, aby zde změřili síly ve školním kole soutěže Rubikon. Klání, kterého se účastní škola už podruhé, je  o dodržování zákonů a o správném rozhodování. A na co si dávat pozor? Třeba na rizika sázení, které je u nás do 18 let zakázáno. Rubikon ukazuje, proč tomu tak je a jak se riziku sázení bránit.

     V soutěži, která měla pět kol, získal nejvíce bodů tým červených z 9.B. Naši školu bude reprezentovat 14. dubna v okresním kole  v Domažlicích. Na druhém místě skončili oranžoví z 8. B a třetí místo obsadili zelení ze 7. třídy. Výkony soutěžících hodnotila pětičlenná porota, jejímiž členy byli např. ředitelka DDaM v Domažlicích Ivana Kubová a starosta města Alexandr Horák.

     Kromě cen pro soutěžící družstva byly připraveny i drobné ceny pro diváky, kteří se zapojili do divácké soutěže. Během klání hlasitě podporovali soutěžní družstva, která přítomné příjemně překvapila znalostí zákonů i prezentací názorů na dané téma.

Okresní kolo se konalo v dubnu v Domažlicích. Naši zástupci z 9. tříd odjeli soutěžit podporováni fanoušky z 8. ročníku. Ve velmi vyrovnané soutěži skončili nakonec na 3. místě.